Socialinių paslaugų centre – šventinės nuotaikos

socialinisGintarė MARTINAITIENĖ

Praėjusį penktadienį į šeštąjį tradicija tapusį kalėdinį susitikimą savo darbuotojus pakvietė Šakių socialinių paslaugų centras. Renginio metu trumpai apžvelgta veikla, metų pasiekimai, pagerbti centro darbuotojai.

Nuotr. V. Bielskienės vadovaujama įstaiga jau šeštąjį kartą savo darbuotojus pakvietė į šventinį susitikimą, kurio metu aptarti rezultatai, pasidalinta šventinėmis dovanėlėmis.
Pasak Socialinių paslaugų centro direktorės Vilmos Bielskienės, nors metai nebuvo labai lengvi, situacija šalyje taip pat nelabai gerėja, tačiau, žiūrint į veiklos ir pasiekimų rodiklius, centrui metai buvo netgi geresni nei pernai. Šiuo metu, kartu su administracija, centre dirba 54 žmonės. Iš jų  46 – socialinio darbuotojo padėjėjai, kurie lanko 130 asmenų. Dienos socialinė globa teikiama 18 asmenų.
 
Per metus Socialinių paslaugų centras iš savivaldybės gavo 414 tūkst., iš valstybės – 182 tūkst. litų. Neblogai 2012 metais pavyko centrui surinkti lėšų ir pačiam. Pasak įstaigos vadovės, nors buvo numatyta surinkti apie 100 tūkst., jie surinko 124 tūkst. litų, taip keturiais tūkstančiais netgi viršydami pernykštį rezultatą. Daugiausiai pavyko uždirbti iš dienos socialinės globos teikimo paslaugos bei kompensacinės technikos nuomos. Ši paslauga centre ypač reikalinga ir naudinga. Minėtos technikos centras per metus gavo už 56 tūkst. litų. Ja buvo aprūpinta 530 asmenų. Ypač aktyviai, ir jau ne pirmus metus, centras bendradarbiauja su „Maisto banku“. Per 2012 metus skurdžiai gyvenantys žmonės centro dėka gavo maisto produktų už maždaug 40 tūkst. litų. „Darbo krūviai tikrai dideli, tačiau džiaugiamės, kad dirbome tikrai ne prasčiau nei pernai“, - apžvelgdama veiklą kalbėjo direktorė.

Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė, sveikindama ne tik artėjančių švenčių proga, bet ir su centro penkmečio sukaktimi, atkreipė dėmesį, kad tai daugiausiai gyvybiškai svarbių socialinių paslaugų rajone teikianti įstaiga.  

Už nelengvą darbą padėkos žodžius socialinio darbuotojo padėjėjams tarė ne tik jų vadovė bei vedėja, bet ir administracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis, mero pavaduotoja Rima Rauktienė. Ji, sakydama savo šventinį sveikinimą, akcentavo didžiulį žmonių skubėjimą, kai pradedame nemylėti ir negailėti savęs, nematyti aplinkinių. Tad jeigu jau ir skubame, kaip linkėjo ji, bent pamatykime vienas kitą, būkime dėmesingi šalia esantiems.

Centras tradiciškai nepamiršta ir asmeninius jubiliejus šventusių darbuotojų. Šiais metais gimtadieninės dovanėlės buvo skirtos Rimutei Čiužienei, Laimutei Gedvilienei, Virginijai Arbačiauskienei, Birutei Kunigėlienei, Aušrai Milerienei, Birutei Varankovienei, Marytei Linertienei bei Janinai Paliačkienei. Dar viena centro tradicija – šiek tiek papokštaujant, pritaikant asmeniškai ir gyvenimiškai, įteikti, kaip buvo pristatyta, pusiau juoko nominacijas. Jos atiteko Audronei Laurinaitytei ir Vidai Čereškevičienei bei renginyje nedalyvavusioms Janinai Paliačkienei, Danutei Čereškevičienei ir Audronei Brazaitienei.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.