Šakių rajono žmonių su negalia sąjungos savanoriai, “Žiburio” gimnazijos moksleivės ir jų vadovė, socialinė pedagogė Ligita Kajackeinė, vykdė projektą „Jaunos rankos negalios naštą kelia“.Keletas mergaičių po apsilankymo slaugos skyriuje įsijungė į savanorystę ir pradėjo lankyti vienišus ligonius. Tai Lina Rakickaitė, Rūta Grinevičiūtė, Miglė Nauburaitytė. “Mano močiutė” taip savo ligones vadina mergaitės. Kaip kalbėjo aptarimo dalyviai, šiame būryje norėtųsi pamatyti ir vieną kitą vaikiną. Be tiesioginio projekto mergaitės dar prisidėjo ir prie sąjungoje vykdytos Maisto banko akcijos, padėjo rinkti produktus.
Tikimasi, kad šis projektas turės tęstinumą, bus vykdomas ir kitais metais, nes tam labai pritarė ir moksleivės.
Tai jau antras jaunimo iniciatyvų skatinimo projektas, kurį teikia sąjunga. 2012 metais kartu su jaunimu vykdė projektą “Skatiname savanorystę”. Buvo surengtas seminaras, kurio metu mokymus vedė atstovės iš VšĮ “Patria”.

Ingrida iš Šakių:





