Pritarė piniginių premijų skyrimui

Rajono savivaldybės taryba pritarė, kad Jaunimo reikalų tarybos pasiūlytiems kandidatams  būtų išmokėtos 250 litų dydžio vienkartinės piniginės išmokos. Jos bus įteiktos gruodžio 13 dieną vyksiančios jaunimo konferencijos „Įjunk šviesą“ metu.
 
Jau tapo tradicija kasmet gruodžio mėnesį organizuojamos konferencijos „Įjunk šviesą“ metu apdovanoti Jaunimo reikalų tarybos patvirtintus kandidatus. „Jaunimo lyderio“ nominacija šiemet bus įteikta Šakių „Žiburio“ gimnazijos abiturientei Saulei Starkauskaitei už puikų vadovavimą Šakių rajono moksleivių tarybai ir aktyvią visuomeninę veiklą. Nominacija „Jaunimo iniciatyva“ skirta Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleivei Linai Rakickaitei už aktyvų dalyvavimą Šakių rajono žmonių su negalia sąjungos veikloje bei nuoširdų įsijungimą į savanorišką veiklą.  Nepamirštas ir jaunųjų verslininkų entuziazmas. „Jaunimo indėlio“ nominacija už visuomenės poreikių tenkinimą ir Šakių miesto J.Lingio parko infrastruktūros gerinimą, pastatant suoliukus, bus apdovanota VšĮ „Mano skveras“ direktorė Živilė Unguvaitytė. Nominacijos „Jaunimo renginys“ šiemet labiausiai verta buvo Šakių „Žiburio“ gimnazijos bendruomenė (direktorė Jūratė Mozūraitienė) už mokykloje suorganizuotą netradicinio ugdymo renginį – Karjeros dieną, skatinančią jaunimo verslumą bei iniciatyvas.  „Jaunimo partnerio“ nominacija už nuolatinę finansinę paramą jaunimo renginiams bei naujos vaikų žaidimo aikštelės įrengimą Šakių miesto J.Lingio parke  bus apdovanotas UAB „Gulbelė“ direktorius Arūnas Tarnauskas. Nominaciją „Jaunimo asociacija“ nuspręsta skirti Šakių rajono moksleivių tarybai (pirmininkė Milda Antanaitytė) už organizuojamus renginius bei puikų bendradarbiavimą su rajono mokyklų mokinių savivaldomis.

Piniginės premijos nominantams bus skiriamos iš Jaunimo ir nevyriausybinių organizacijų programos.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.