Kidulių seniūno pareigoms užimti - didžiulis būrys pretendentų

Šakių rajono savivaldybės administracija kovo 31 dieną paskelbė konkursą rajono savivaldybės administracijos Kidulių seniūnijos seniūno pareigoms užimti. Dokumentai buvo priimami iki balandžio 9 dienos. Sulaukta itin didelio pretendentų būrio,- dalyvauti konkurse norą pareiškė 15 šakiečių bei kitų kaimyninių rajonų gyventojų.
 
Kidulių seniūnijos seniūnas yra karjeros valstybės tarnautojas. Paskelbto konkurso pareigybės aprašyme nurodomi keli specialieji reikalavimai,- aukštasis universitetinis arba jam prilygintas išsilavinimas; reikia būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, kitais teisės aktais, reglamentuojančiais vietos savivaldos institucijų veiklą; būtina mokėti dirbti kompiuteriu ir naudotis įvairiomis kompiuterinėmis programomis; išmanyti dokumentų rengimo taisyklių reikalavimus. Turėti tam tikrą darbo stažą ar vadovaujančio darbo patirties iš kandidatų šįkart nereikalaujama (beje, anksčiau skelbtuose konkursuose seniūno vietai užimti kelti kitokie reikalavimai). Norintys dalyvauti konkurse, pirmiausia turi išlaikyti Bendrųjų gebėjimų testą Vilniuje, Valstybės tarnybos departamente. Bendrųjų gebėjimų tikrinimui naudojamas specialiai valstybės tarnautojų atrankai sukurtas testas, kurį sudaro klausimai, skirti patikrinti bendruosius mąstymo gebėjimus, bendrąsias kompetencijas ir bendrąsias teisines žinias. Rajono savivaldybė konkursą Kidulių seniūno pareigoms užimti žada skelbti maždaug po mėnesio, gegužės viduryje.
 
„Draugo“  inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.