Šakietė – Lietuvos jaunių rinktinėje

andriukaityteKaune vykusiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate ir jaunimo (iki 20 metų) pirmenybėse sėkmingai startavo Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro lengvaatlečiai.

Nuotr. Akvilė Andriukaitytė Lietuvos lengvosios atletikos čempionato finale varžėsi su  pajėgiausiomis Lietuvos sprinterėmis.

60 metrų bėgimo distancijoje Akvilė Andriukaitytė (treneris Algirdas Ulinskas) varžėsi  finale su pajėgiausiomis Lietuvos sprinterėmis ir iškovojo penktąją vietą, o jaunimo grupėje jai atiteko sidabro medalis. Šarūnas Leščevičius 400 metrų bėgimo rungtyje iškovojo penktąją vietą, Algimantas Žemaitaitis 800 metrų bėgimo distancijoje buvo devintas, o Mantas Macevičius 60 metrų bėgimo rungtyje užėmė vienuoliktą vietą.
 
Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių (16–17 metų) lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose Laura Sabaliauskaitė iškovojo sidabro medalį šuolio į tolį rungtyje, o Akvilė Andriukaitytė 60 metrų bėgimo distancijoje užėmė šeštąją vietą.

Akvilė Andriukaitytė pakviesta į Lietuvos jaunių rinktinę, kurios sudėtyje varžysis Baltijos šalių mače, vyksiančiame kovo mėnesį Latvijoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.