Mokytojui atminti – stalo teniso varžybos

stalo tenisasNeseniai Gotlybiškiuose, Siesartėnų pagrindinio ugdymo skyriuje, vyko stalo teniso varžybos, skirtos mokytojo Česlovo Vyšnevecko atminimui. Jose savo jėgas išbandė penkios merginos ir šešiolika vyrų.

Nuotr. Varžybų nugalėtojai buvo pagerbti Jaunimo kūrybos ir sporto centro įsteigtais apdovanojimais.

Merginų grupėje pirmą vietą iškovojo šakietė Aida Kriaučiūnienė, antrą – jauniausia varžybų sportininkė Aistė Puidokaitė iš Duobiškių, trečią – Daiva Lenktaitienė iš Gotlybiškių.
 
Po aršių kovų paaiškėjo ir stipriausias vyrų trejetukas. Pirmą vietą iškovojo iš Gotlybiškių kilęs, dabar Kaune gyvenantis Antanas Demikis, antras liko taip pat kaunietis Mantas Gardziulevičius, trečią vietą užėmė gelgaudiškietis Dainius Indriūnas.

Vyresni varžybų dalyviai pasidalino šiltais prisiminimais apie mokytoją Č. Vyšnevecką, prisiminta ir netikėtai pernai Anapilin išėjusi jo žmona Ramutė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.