Naujasis vadovas sieks didesnio dėmesio sportui

sporto sajunga
Šakių rajono sporto klubų sąjungos nariai rinkosi į visuotinį rinkiminį susirinkimą. Jo metu į sąjungos prezidento pareigas buvo pasiūlyta Kęstučio Smirnovo kandidatūra, kuriai buvo vienbalsiai pritarta.
 
Skelbiama, kad K. Smirnovas ir jo vadovaujama Šakių rajono sporto klubų sąjunga ir toliau sieks vienyti rajone veikiančius sporto klubus, gins ir atstovaus sporto klubų interesams. Taip pat sieks, kad Šakių sporto klubai turėtų tinkamas galimybes vykdyti savo veiklą, būtų padidintas finansavimas sportui, atsirastų naujos finansavimo programos ir pan.

„Organizuosime viešą sporto konferenciją, kurioje sporto organizacijos galės pateikti informaciją apie savo vykdomą veiklą ir pasiektus laimėjimus bei atsiskaityti už gautą finansavimą. Šakių rajono sporto klubų sąjunga taip pat tikisi glaudaus ir geranoriško bendradarbiavimo su Šakių rajono savivaldybės atsakingais atstovais už sportą“, – rašoma pranešime.  

Sąjungos viceprezidente išrinkta Šakių sporto klubo „Audra“ vadovė Gintarė Bubnytė-Smirnovienė, sąjungos tarybos nariais išrinkti Šakių sporto klubo „Ošimas“ vadovas Vytautas Smirnovas, Šakių automobilių sporto klubo vadovas Tadas Viliūšis, VšĮ „Motorsport LT“ vadovas Valdas Stankūnas, Sporto ir laisvalaikio klubo „Vėjas“ vadovas Valdas Staugaitis ir Šakių KiSK vadovė Inga Bankauskienė, kuri sąjungai vadovavo iki šiol.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.