Ralio sprinto čempionato etape – kraštiečio ir jo porininko pergalės

daumantas darius bmw
Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato ketvirtajame etape su BMW lėkusius Daumantą Vasiliauską (kairėje) ir Darių Sukacką bendrojoje įskaitoje nuo pirmosios vietos teskyrė vos 1,8 sek. Asmeninio archyvo nuotr.

Šeštadienį Rokiškyje pasibaigė ketvirtasis Lietuvos automobilių ralio (LARČ) ir ralio sprinto (LARSČ) čempionatų etapas „CBet Rally Rokiškis“. Šiame etape puikius rezultatus pademonstravo ir kraštiečio Daumanto Vasiliausko bei Dariaus Sukacko duetas.
 
„Su šiuo tikrai sunkaus ralio finišu turim ir puikius rezultatus ir kosmines emocijas, nuo kurių tikrai prireiks laiko atsigauti. Buvo daug jaudulio, stipri kova prieš kolegas, kuri pridėjo papildomo žavesio šiai dienai. Ačiū jiems už tai!“ – įspūdžiais „Facebook“ dalijasi D. Sukackas.

O kosminės emocijos kilo ne be reikalo – sportininkai tapo čempionais 2wd LARSČ bei Junior įskaitose, bendrojoje LARSČ įskaitoje užėmė antrąją vietą.

D. Vasiliauskas sako, jog šis etapas buvo labai įdomus ir klastingas, duetą čia labiausiai gąsdino dideli išpilti tramplynai.

„Penktadienio rytą prasiėjome administracinę ir techninę komisiją, po jų vykome susirašinėti trasų. Susirašant trasas pamatėme, kad laukia tikrai sunkus ir sudėtingas ralis, jo finišas jau būtų didelis laimėjimas. Todėl nusprendėme nerizikuoti ten, kur nereikia, nemėginti perlipti per save. Taip mums ir pavyko padaryti šeštadienį. Per tramplynus neskraidant ir be didesnių incidentų pasiekėme finišą“, – pasakoja D. Vasiliauskas, pridurdamas, kad kova virė iki pat galo, tad atsipalaiduoti neteko nė akimirkos.

Absoliučioje įskaitoje triumfavo Beno Šimkaus ir Vaido Pauliko ekipažas. Nuo jų vos 1,8 sek. per visą ralį atsiliko D. Sukacko ir D. Vasiliausko tandemas. Trečioje vietoje įsitvirtino Andrejus Apočkinas ir Anuš Šachsuvarova, kuriuos nuo lyderių skyrė 21,9 sek.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.