Paprasti sprendimai, kurie jums padės mokytis geriau

Nesunku pastebėti, kad mokymasis yra ypač svarbus. Ir, nesvarbu, kurioje klasėje jūs mokotės - turite siekti kuo geresnių  rezultatų, nes tai turės įtakos ateities sprendimams. Taigi, nesunku pastebėti, kad puikus mokymasis yra siekiamybė, tačiau gera žinia ta, kad siekti gerų mokymosi rezultatų galima labai paprastomis priemonėmis ir sprendimais. Taigi, šį kartą būtent apie tai ir pakalbėsime - apie tokius sprendimus, kurie, atrodytų yra labai paprasti, tačiau iš tiesų itin naudingi.

Ko gero, itin lengvai prisimenate tas situacijas, kai mokyotjas ar mokytoja užduoda klausimą ir tuomet, nekantriai laukiate, kol bus ištartas mokinio, kuris ir turės atsakyti į šį klausimą, vardas. Ir, jei tik išgirsta ne savo vardą, dauguma mokinių jaučia palengvėjimą. Tačiau iš tiesų, jei norite pasiekti itin puikių mokymosi rezultatų, reikėtų elgtis kitaip - kai mokytojas ar mokytoja užduoda klausimą, net ir tuo atveju, jei tai buvo skirta ne jums, mintyse pateikite atsakymą, taip mokymosi procesas bus kur kas naudingesnis ir jūs pasieksite, kur kas geresnių rezultatų.
 
Taip jau nutinka, kad dėl vienokių ar kitokių priežasčių, kartais tenka praleisti pamokas. Belieka tik pridurti, kad net ir tuo atveju, ji buvo praleista tik viena pamoka, turėtumėte ypač stropiai ir uoliai pasidomėti, kokios temos buvo nagrinėjamos jos metu, kokie uždaviniai buvo sprendžiami. Tai neleis susiformuoti mokymosi spragoms, o jūs galėsite džiaugtis puikiais rezultatais.

Tačiau ir tai - dar ne viskas: labai svarbu nuolat tobulinti vieną įgūdį, kuris tikrai gali prisidėti prie jūsų sėkmės mokantis. Tai - gebėjimas rasti reikiamą informaciją. Kaip žinia, būtent šis gebėjimas yra ypač svarbus, kai kalbame apie puikius mokymosi rezultatus - gebėdami rasti reikiamą informaciją, jūs ne tik puikiai atliksite jums pavestas užduotis, bet ir taip pat neleisite susiformuoti mokymosi spragoms.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad korepetitorių paslaugos yra dar vienas sprendimas, kurį irgi galite įtraukti į šį sąrašą. Jūsų laukia korepetitoriai klaipėdoje bei kituose miestuose. Taigi, jau dabar rinkitės šiuos naudingus sprendimus.

d-0006

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.