Šviesolaidinio interneto privalumai

Šviesolaidinis internetas turi begalę privalumų.

Šviesolaidinis internetas - tai duomenų perdavimas kabeliu, pripildytu plonų stiklo arba specialiu tikru būdu. Šviesolaidinio interneto greitis yra maždaug 20 kartų didesnis nei įprasto laidinio tinklo.

Šviesolaidinis internetas veikia skaidant failus, pavyzdžiui, filmus ir žaidimus, į duomenų paketus, sudarytus iš nulių ir vienetų. Lazeris šį Morzės abėcėlę primenantį signalą siunčia į vieną plastikinės arba stiklinės gijos galą. Laidas yra maždaug tokio storio kaip žmogaus plaukas. Specialus apvalkalas išlaiko šviesos pluoštą gijos viduje. Jis atsispindi nuo sienų net 60 mylių atstumu ir išeina į kitą galą, kur modemas dekoduoja šviesą į kompiuterio naudojamą formą.

Šviesolaidinis internetas turi begalę privalumų:

- Patikimumas. Jūsų kabelinis ryšys turėtų būti pakankamai spartus, kad galėtumėte be trikdžių transliuoti vaizdo įrašus, tačiau esant dideliam duomenų srautui laidai perkraunami. Štai čia šviesolaidinio interneto ir kabelinio ryšio greičio skirtumai tampa akivaizdūs. Šviesolaidinis ryšys gali aptarnauti daugiau vartotojų ir daugiau duomenų nuolat didesniu greičiu.

- Greitas duomenų atsisiuntimas. Naudojant šviesolaidinio interneto greitį, lėtas siuntimo laikas dingsta. Kadangi nereikia jaudintis dėl sistemos perkrovos, šviesolaidinio interneto tiekėjai gali vienodai greitai įkelti ir parsisiųsti duomenis. Dėl to naudojant šviesolaidinio kabelinio interneto paslaugas lengviau dalytis failais ir dirbti namuose.

- Geresnės kokybės filmai ir vaizdai. Kabelinis internetas, kurio sparta yra 100 Mbps arba mažesnė, kartais nelabai kokybiškai transliuoja 4K vaizdus. Šviesolaidinis ryšys, veikiantis net neoptimaliu 500 Mbps greičiu, neturėtų kelti jokių sunkumų transliuojant aukštos kokybės televiziją ir filmus.

d-0153

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.