Kokias rankenėles rinktis baldams?

Dažniausiai rankenos spintoms yra pailgos, jos lengvai valosi ir puikiai atrodo pačiuose įvairiausiuose interjeruose. Tokios rūšies rankenas pirkėjai renkasi todėl, kad jos tinka prie aukštų ir siaurų spintų durų. Pexels nuotr.

Daug yra baldų, kuriems yra būtinos rankenėlės. Be jų neįsivaizduojame spintų, spintelių, komodų, stalčių. Vienos iš jų pasižymi praktiškumu, kitos – estetiškumu. Ir visos jos turi savų privalumų, dėl kurių verta į jas atkreipti dėmesį.

Iš kokių medžiagų yra gaminamos dekoratyvinės baldų rankenos?

Dekoratyvinės paskirties rankenų gamybai yra naudojamos tokios medžiagos - medis, metalas, keramika, krištolas, oda ir kt. Be to, jos gali būti sukomponuotos iš kelių atskirų medžiagų. Tokios rankenos pasižymi formų ir spalvų įvairove.

Tiesa, jos ne visada gali pasigirti praktiškumu, tačiau vien todėl, kad jos yra tikra namų puošmena, į šį trūkumą galima pažvelgti pro pirštus, atleidžiant už jų nepatogumus.

Kokias rankenas spintoms dažniausiai renkasi pirkėjai?

Dažniausiai rankenos spintoms yra pailgos, jos lengvai valosi ir puikiai atrodo pačiuose įvairiausiuose interjeruose. Tokios rūšies rankenas pirkėjai renkasi todėl, kad jos tinka prie aukštų ir siaurų spintų durų.

Kai parduotuvėje perkama jau pagaminta spinta, jos komplekte yra pridėtos ir jai priskirtos rankenėlės. Tačiau jeigu jos pirkėjui nepatinka, jis gali įsigyti tokias rankenėles, kokių nori, atsižvelgdamas į jų formą, spalvą, stilių, medžiagas iš kurios jos pagamintos, ir patį gamintoją.

Kas yra žinoma apie apvalias baldų rankenas?

Apvalios formos rankenos įprastai yra gaminamos iš medžio, metalo, keramikos, porceliano ir net krištolo. Dauguma jų pasižymi išskirtiniu dekoratyvumu. Todėl jos tinka prie bet kokio baldų stiliaus ir interjero.

Tiesa, krištolinės bei keraminės rankenos nors ir pagyvina namų aplinką ir šauniai pasitarnauja estetiniu atžvilgiu, jų negali pavadinti itin praktiškomis, nes dėl menkiausio neatsargumo labai greitai lūžta arba dūžta. Krištolinės rankenėlės yra gaminamos ne vien iš stiklo, jų gamyboje yra naudojamos įvairios dervos arba akrilas, todėl vienos iš jų būna nepermatomos, o kitos – skaidrios.

Įprastai apvalios rankenos yra naudojamos įvairios paskirties spintelių durelėms bei stalčiams, tačiau tinka ir didelėms spintoms. Keraminės spintų rankenos dėl savo jaukumo ir dėlto, kad jas malonu liesti, dažniausiai yra naudojamos miegamojo spintų durims.

d-0120

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.