Kokios paslaugos yra naudingos vykdantiems elektroninę prekybą?


Elektroninė prekyba su kiekviena diena vis labiau populiarėja, ir tai yra suprantama, nes ši prekybos forma leidžia prekėms pasiekti pirkėjus visame pasaulyje, nes besinaudojančių internetu žmonių skaičius darosi neaprėpiamas.


Kuo elektroninė parduotuvė yra pranašesnė už fizinę?

Vienas didžiausių elektroninės prekybos privalumų yra ne tik geografinių, bet ir laiko apribojimų nebuvimas, nes prekės pardavinėjamos ne tik klientams iš viso pasaulio, tačiau ir bet kuriuo paros metu. Tokios parduotuvės veikia be išeiginių. Jų neįmanoma apiplėšti ar kaip nors sugadinti šių parduotuvių prekes.

Be to, šios rūšies parduotuvės yra patogesnės nei fizinės, nes jose įmanoma greičiau ir paprasčiau apsipirkti. Dauguma jų įtikinamai garantuoja lengvą parduodamų gaminių suradimą. Tuo pačiu operatyviai gaunama ir informacija apie konkrečiai dominančias prekes, jų įsigijimo, pristatymo, galimo grąžinimo ir kitokias sąlygas, apie vykdomas nuolaidų akcijas.

Koks yra pagrindinis elektroninio prekiavimo patogumas?

Elektroninėms parduotuvėms yra labai patogu organizuoti įvairias išpardavimo bei nuolaidų akcijas, teikti grupinio pirkimo variantus. Trumpai tariant, elektroninė prekyba leidžia su itin mažomis laiko sąnaudomis vykdyti įvairias rinkodaros strategijas, nes įmanoma labai operatyviai paskelbti visas naujienas, leidžiančias padidinti parduodamų prekių ženklų žinomumą bei pardavimų skaičių.

Kokios paslaugos gali būti naudingos pačioms elektroninėms parduotuvėms?

Elektroninėms parduotuvėms, kaip ir kitoms verslo įmonėms, yra būtina buhalterinė apskaita. Todėl kartu su elektronine prekyba sėkmingai vystosi ir automatizuotas buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančių įmonių verslas. Jos el. prekybos pardavimų sąskaitas automatiškai importuoja, nes tokios apskaitos sistemos lengvai ir gana nebrangiai sujungiamos su bet kuria elektronine parduotuve ir joje esančiais kasos aparatais.

Visų su pinigais dirbančių įstaigų apskaita yra automatizuota, todėl darbas vyksta labai paprastai, kaip ir Lietuvoje esančiuose bankuose. Paslaugos užsakovai gali nemokamai naudotis automatinių jungčių su bankais patogumais.

O banko operacijų išrašai buhalterinės apskaitos specialistus pasiekia automatiškai, tad klientai į bankus gali tiesiogiai perduoti automatinės apskaitos sistemos parengtų pavedimų nurodymus. Įvairias buhalterinės apskaitos, įmonių registravimo ir elektroninės prekybos srityse teikia internetinė įmonė: eureka.lt.

d-0102

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.