Klubui „Linelis“ vadovaus ta pati pirmininkė

linelis
Nuotr. Klubo „Linelis“ vairas vėl patikėtas Birutai Jančaitienei, kuri sėkmingai jam vadovauja jau 17 metų. Likimo draugai sveikino  pirmininkę ir linkėjo burti visus organizacijos narius bendrai veiklai.

Kovo 15 d. Šakių ligoninės salėje vyko cukralige sergančiųjų klubo „Linelis“ ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Ketveriems metams klubo vairas patikėtas dabartinei pirmininkei Birutai Jančaitienei.
 
Pirmininkė B. Jančaitienė supažindino klubo narius su nuveiktais darbais, pasakojo apie veiklas, kuriose klubo pirmininkei ir nariams teko dalyvauti. Pasak pirmininkės, 2016m. pradžioje klubo veikoje dalyvavo 127, o metų pabaigoje 134 sergantieji.
Iš tikrųjų klubo veikla gana plati – klubo nariai daug keliavo. Aplankyta Anykščiai, Trakai, Lietuvos Respublikos Seimas.

„Cukrinis diabetas – ne kliūtis sportuoti! Mes dalyvavome įvairiose sportinėse varžybose – Marijampolėje vykusiose respublikinėse sporto varžybose, Šakių neįgaliųjų šventėje, iš jų grįžome su medaliais ir apdovanojimais. Organizavome Pasaulinės diabeto dienos minėjimą, vykdėm net tris projektus“, – apie klubo veiklą pasakojo B. Jančaitienė.

B. Jančaitienė klubui „Linelis“ sėkmingai vadovauja jau 17 metų, todėl klubo nariai nori, kad moteris ir toliau tęstų veiklą. Ji vienbalsiai buvo išrinkta dar ketveriems metams. Ir toliau B. Jančaitienė pažadėjo rūpintis klubo nariais ir kartu spręsti sergančiųjų problemas.

Į susirinkimą atskubėjęs Šakių ligoninės vyriausiasis gydytojas Algirdas Klimaitis linkėjo B. Jančaitienei nepritrūkti energijos rūpintis sergančiaisiais, kvietė visus mylėti pirmininkę, kuri jau tiek metų dalelę savęs atiduoda „Lineliui“.

Susirinkime UAB „EliLilly Lietuva“ atstovė Donalda Simonovienė kalbėjo apie klastingą ligą – cukrinį diabetą, jo komplikacijas, kaip taisyklingai injekuoti insuliną.

„Gera paciento savijauta nereiškia, kad komplikacijos nesivysto. Todėl konsultuokitės su endokrinologais“, – kalbėjo viešnia. Ji patarė visiems būti fiziškai aktyviems – pavyzdžiui, daug judėti ir vaikščioti.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.