Dar kartą bando rasti nuolatinį vadovą

Nors būta minčių, kad pirmiau reikėtų pertvarkyti pirminės sveikatos priežiūros įstaigų tinklą, o tik paskui skelbti konkursą Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centro (PASPC) vadovo pareigoms užimti, gruodžio 30 d. visgi paskelbtas skelbimas apie konkursą minėtoms pareigoms užimti.

Meras Edgaras Pilypaitis sutiko, kad būtent jis ir buvo siūlęs, kad pirmiau ambulatorijas reikėtų sujungti, tada būtų ir atlyginimas konkurencingesnis, pasimatytų reali įstaigos padėtis, tačiau sulaukus didžiulio pasipriešinimo, emocijų, jis sako nusprendęs nusileisti, nors pačiam šis sprendimas ne itin patinka.
 
„Tai savęs apgaudinėjimas. Pagal tokį įtaigos dydį, veiklos apimtį mes konkurencingo atlyginimo negalim pasiūlyti. „Ant popieriaus“ 1577 eurai. Tai kas čia gali ateiti?“ – teigė meras, svarstęs, kad galbūt, įvykus ambulatorijų reorganizacijai, algą būtų galima peržiūrėti.

Tačiau dabar yra kaip yra, E. Pilypaitis sako nenorintis skandalų, bereikalingų emocijų ir baltų chalatų, kurie ir turėtų išlikti balti, juodinimo.

Beje, laikinoji Šakių PASPC vadovė Laura Rusakevičienė anksčiau taip pat yra išreiškusi pastebėjimą, kad ši vieta galėtų būti patraukli tik siūlant didesnį darbo užmokestį.

Skelbiama, kad dokumentai priimami iki sausio 13 dienos.

Nuo 2021 m. balandžio 1 d. Šakių PASPC vadovauja anksčiau įstaigoje administratorės pareigas ėjusi L. Rusakevičienė, prieš ją laikinai įstaigai vadovavo Lekėčių ambulatorijos vyriausioji gydytoja Ligita Armonavičienė, iki 2020 m. kovo beveik dvejus metus įstaigai irgi laikinai vadovavo gydytoja Reda Naujokaitienė.  

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.