
Gegužės 22 d. Šakių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biure vyko kraujo donorystės akcija, subūrusi neabejingus rajono gyventojus.Kraujo paaukoti buvo pasiryžę 56 žmonės, o donorais tapo 48.
Akcijos organizatoriai džiaugiasi, kad reguliariai Šakiuose rengiamos donorystės akcijos sulaukia gyventojų dėmesio ir aktyvaus įsitraukimo. Tai jau trečioji šiemet surengta donorystės akcija rajone. Kiekviena donorystė yra svarbi pagalba sergantiems ir gydomiems žmonėms, o paaukotas kraujas gali išgelbėti ne vieną gyvybę.
Arūnas iš Ringaudų:





