Priedai švietimų įstaigų darbuotojams: nuo 16 proc. iki 100 proc. prie algos

svietimoDirektorių sprendimu, visi švietimo įstaigų darbuotojai gaus vienkartinius algos priedus Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių proga. Švietimo ir sporto skyrius nusprendė tokio pat dydžio priedus skirti ir švietimo įstaigų vadovams.

Nuotr. Kiekvienos švietimo įstaigos vadovas apskaičiavo, kiek lėšų gali skirti vienkartiniam algos priedui savo darbuotojams prieš didžiąsias metų šventes.

Didžiausius priedus prie algos gaus Šakių lopšelio-darželio „Berželis“ ir Šakių rajono lopšelio-darželio „Klevelis“ darbuotojai. 90 proc. priedą gaus Šakių „Žiburio“ gimnazijos kolektyvas. 70 proc. – Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro darbuotojai. Šakių rajono pedagoginės-psichologinės tarnybos kolektyvo sąskaitos papilnės 50 proc. priedu, Sintautų pagrindinės mokyklos bendruomenė gaus 40 proc. priedą prie algos.
 
Mažesni priedai Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių proga teks Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos darbuotojams – 16 proc. Po 20 proc. priedo gaus Lukšių Vinco Grybo, Slavikų ir Kriūkų mokyklų darbuotojai. Gelgaudiškio vaikų darželio „Eglutė“ kolektyvui paskirtas 22 proc. priedas, o Žvirgždaičių progimnazijos darbuotojus švenčių proga pamalonins 35 proc. algos priedas.

Vienkartinės išmokos skiriamos iš švietimo ugdymo įstaigų darbo užmokesčio fondo sutaupytų lėšų. Užmokesčio fondo lėšos negali būti perkeliamos ūkinėms išlaidoms.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.