Padėkojo dalyvaujantiems neformaliojo vaikų švietimo programoje

nvsGruodžio 21 d. Zanavykų muziejaus direktorė Rima Vasaitienė bei edukatorės Vaida Zimnickienė ir Indrė Siaurusevičiūtė į „Varpo“ mokyklos aktų salę sukvietė visus moksleivius ir mokytojus, dalyvavusius neformaliojo vaikų švietimo programoje „Tradicijų ir papročių skrynią pravėrus“.

Nuotr. Zanavykų muziejaus vykdomoje neformalaus vaikų švietimo programoje „Tradicijų ir papročių skrynią pravėrus“ dalyvavo 164 moksleiviai.

Spalio–gruodžio mėnesiais šią programą Zanavykų muziejuje lankė net 164 moksleiviai. Užsiėmimų metu vaikai buvo supažindinami su krašto tradicijomis, papročiais, kalendorinėmis šventėmis. Taip pat turėjo galimybę savo rankomis pasigaminti vienokių ar kitokių dekoracijų, dirbinių, kuriuos parsinešė namo.
 
Visiems neformaliojo vaikų švietimo programos „Tradicijų ir papročių skrynią pravėrus“ dalyviams buvo įteikti padėkos raštai ir dovanėlės – saldumynai. Renginio metu pasirodė mokytojos Vitalijos Venienės vadovaujami taip pat neformaliojo vaikų švietimo programos dalyviai ir padovanojo porą šokių.

Renginyje dalyvavęs rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vyresnysis specialistas Gintaras Demenius pasidžiaugė, kad Zanavykų muziejaus kolektyvas pritraukė itin gausų būrį moksleivių, kurie tobulėjo krašto pažinimo ir etnokultūros srityje. Specialistas programos vykdytojoms įteikė padėkos raštus.

Zanavykų muziejaus kolektyvas tikisi neformaliojo vaikų švietimo programos finansavimo ir ateinančiais metais, kad galėtų ir toliau vykdyti šią veiklą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.