Naujos grupės steigimui – tūkstantinės sumos

Rajono savivaldybės tarybos 2016 m. kovo 18 d. sprendimu numatoma pertvarkyti Šakių „Berželio“ mokyklos struktūrą kartu perkeliant mokyklinio amžiaus specialiųjų poreikių vaikus ugdytis į Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centrą.

Šiuo metu Šakių „Berželio“ mokykloje netenkinami 25 tėvų prašymai priimti ugdytis ikimokyklinio amžiaus vaikus. Atsižvelgiant į tai, specialiųjų poreikių ikimokyklinio amžiaus vaikus planuojama perkelti į Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centrą, kur jiems būtų sudarytos geros ugdymosi sąlygos bei suteikta kvalifikuota specialistų pagalba. Atlaisvintose patalpose atsirastų galimybė įkurti naują ikimokyklinio amžiaus grupę. 2016 m. birželio 7 d. duomenimis, „Berželio“ mokykloje yra ugdomi 4 vaikai (3–6 metų amžiaus) su dideliais specialiaisiais ugdymo poreikiais.
 
Uždarius specialiąją ikimokyklinio ugdymo grupę ir lavinamąją klasę mokyklinio amžiaus specialiųjų poreikių vaikams, bus naikinami 9,11 darbuotojų etato. Naujai kuriamai grupei prireiks 1,5 etato, išeitinėms kompensacijoms išmokėti prireiks daugiau nei 18 tūkst. eurų. Jei uždaromos grupės darbuotojai sutiks būti perkelti dirbti į naujai steigiamą grupę, išeitinių kompensacijų suma sumažės iki 16 tūkst. eurų. Naujos ikimokyklinio ugdymo grupės patalpų remontui ir inventoriaus įsigijimui prireiks 13 tūkst. eurų.

„Berželio“ direktorė Lina Viliūšienė teigė, jog sprendimas pertvarkyti mokyklos struktūrą – itin sveikintinas. Direktorės teigimu, būtų apmaudu, jei nebūtų maksimaliai išnaudojamos „Šaltinio“ patalpos, speciali įranga ar čia dirbantys kvalifikuoti specialistai. Juolab kad, įvykdžius pertvarką, pasiseks ir šakiečiams, kurių mažyliams, atsidarius dar vienai grupei, bus lengviau patekti į darželį.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.