„Berželyje“ oficialiai atidaryta „Ežiukų“ grupė

darzelis eziukai
Nuotr. Lopšelio-darželio „Berželis“ naująją „Ežiukų“ grupę, kurią lanko penkiolika dvejų metukų amžiaus vaikų, pašventino Šakių Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas Vytautas Antanas Matusevičius.

Praėjusį penktadienį Šakių lopšelyje-darželyje „Berželis“ buvo atidaryta nauja ikimokyklinio ugdymo grupė, pakrikštyta linksmu pavadinimu – „Ežiukai“.
 
Tiesa, kaip pasakojo direktorės pavaduotoja ugdymui Dovilė Kazakauskienė, grupė veiklą pradėjo nuo spalio 5 d., tačiau praėjo šiek tiek laiko, kol mažieji „Ežiukai“ apsiprato su savo naujaisiais namais ir buvo galima rengti oficialų grupės atidarymą. O ir dabar auklėtojoms ne vienam mažyliui tenka šluostyti ašaras, kai jie lieka be mamos ir tėčio. „Ežiukų“ grupę lanko penkiolika dvejų metukų amžiaus vaikų. Mažuosius globoja auklėtojos Judita Rudzevičienė ir Jurgita Orintienė bei jų padėjėja Judita Užupienė.

Prieš prasidedant kalboms ir sveikinimams, naująją grupę pašventino Šakių Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas Vytautas Antanas Matusevičius. Nuo rugsėjo pirmosios „Berželis“ tapo lopšeliu-darželiu, kai specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokyklinio amžiaus vaikai ugdytis buvo perkelti į Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centrą. Tuščiose patalpose ir buvo įsteigta nauja ikimokyklinio ugdymo grupė. Lopšelio-darželio direktorė Lina Viliūšienė kalbėjo, kad „Berželio“ šakos plačios ir vietos čia užteks visiems, ir padėkojo rajono valdžios atstovams už finansinę paramą, skirtą patalpų remontui.

Žinoma, į grupės atidarymą su glėbiu dovanų susirinko ne tik vaikų tėvai, bet ir rajono  savivaldybės meras Juozas Bertašius, jo pavaduotojas Edgaras Pilypaitis bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Elvydas Pauliukėnas. D. Kazakauskienė juokaudama prisiminė, kad J. Bertašius yra „Berželio“ krikštatėvis ir pasiteiravo E. Pilypaičio, ar šis nesutiktų tapti „Ežiukų“ grupės krikštatėviu. Savaime suprantama, vicemeras su šiuo pasiūlymu sutiko.

Po vaikų muzikinio pasirodymo jiems buvo įteikti diplomai, įrodantys, kad mažyliai tapo oficialiais „Ežiukais“.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.