Šakietė pakviesta į respublikinį turą

Vasario 28 d. Prienuose vyko Lietuvos moksleivių etninės kultūros olimpiados Suvalkijos (Sūduvos) regioninis turas. Jame 8–10 kl. amžiaus grupėje dalyvavo dvi mūsų krašto atstovės Žemyna Vasaitytė ir Augustė Stadelninkaitė.

Ž. Vasaitytė iš Šakių „Žiburio“ gimnazijos (parengė Vita Valuntienė) regioniniame ture pasirodė išties sėkmingai – ji užėmė antrąją vietą, todėl kartu su kitais 1–3 vietų laimėtojais pakviesta į etninės kultūros olimpiados respublikinį turą.
 
A. Stadelninkaitė iš Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos (parengė Sigita Žaganevičienė) liko penkta ir į kitą etapą nepateko.

Etninės kultūros olimpiados laimėtojai galės gauti papildomų balų stodami į aukštąsias mokyklas. Pirmos vietos laimėtojai gaus 1,5 papildomo taško, antros vietos – 1 tašką, trečios vietos – 0,5 taško.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.