Traktorius pakelėje „ilsėjosi“ net kelias dienas

traktorius griovyjeGruodžio 20 d. policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad Sintautų seniūnijos Kirmiškių kaimo ribose pakelėje nuvirtęs guli traktorius T-25.

Nuotr. Kirmiškių kaimo pakelėje nuvirtęs traktorius T-25 gulėjo net keletą dienų, kol šeimininkas teikėsi jį pasiimti.

Apie šį įvykį pareigūnams pranešė pro šalį važiuojantys žmonės, nes traktorius pakelėje gulėjo netoli regioninio kelio Šakiai–Vilkaviškis. Atvykę pareigūnai užfiksavo eismo įvykį, išsiaiškino aplinkybes ir susisiekė su traktoriaus savininku, Kirmiškių kaimo gyventoju J. A. Pasirodo, kad traktorius į griovį nuvažiavo dėl to, kad nulūžo priekinis ratas. Nukentėjusiųjų nėra, žala niekam nepadaryta, tačiau traktoriaus šeimininkas neskubėjo iš pakelės pasiimti savo sugadinto turto ir traktorius ten gulėjo net keletą dienų. Šis įvykis trukdė policijos pareigūnų darbą, nes važiuojantys keliu Šakiai–Vilkaviškis vis pranešinėjo apie šį traktorių kaip apie ką tik atsitikusį eismo įvykį. Po kelių dienų traktoriaus šeimininkas vis dėlto pasiėmė savo transporto priemonę iš pakelės. Apie šį eismo įvykį nebuvo informuoti Aplinkos apsaugos Šakių rajono agentūros darbuotojai, todėl nėra aišku, ar iš traktoriaus išbėgo tepalai, degalai ar kitas skystis, kuris galėjo pridaryti žalos gamtai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.