Degė automobilis, miško paklotė bei malkinė

gaisras bmw
Automobilis BMW X3 užsiliepsnojo dėl elektros instaliacijos gedimo ir sudegė nepataisomai. Šakių PGT nuotr.

Nerami savaitė buvo ugniagesiams gelbėtojams – keletą kartų vyko gesinti gaisrų.
 
Antradienio vakarą 20.12 val. buvo gautas pranešimas apie Šakiuose Žalgirio g. 6. degantį garažą. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, iš garažo rūko dūmai. Atidarius garažo duris, viduje degė lengvasis automobilis BMW X3. Automobilis buvo ištrauktas į lauką.

Gaisro metu sudegė visos lengvojo automobilio degiosios detalės. Pastatas buvo vieno aukšto, mūrinis, perdanga monolitinė, stogas dengtas šiferiu. Aprūko garažo patalpos, nuo karščio suskilo du plastikinių langų stiklo paketai.

Pirminiais duomenimis, ugnis automobilyje įsiliepsnojo dėl jo elektros instaliacijos gedimo.

Maždaug už valandos, 21.04 val. buvo gautas pranešimas apie Šilgalių k. (Šakių sen.) Šilgalių sodų pamiškėje rūkstančią miško paklotę. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams 9 kv. m plote degė šiukšlės bei šakos, kurios skubiai užgesintos.

Trečiadienio rytą ugniagesiai skubėjo į Šakiuose esančią Draugystės 1-ąją gatvę. Pranešimas apie degantį pagalbinį pastatą buvo gautas 03.45 val.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė medinė malkinė.

Gaisro metu sudegė lauko tualetas. Nudegė dalis malkinės sienos, apdegė stogo konstrukcijos. Įvykio vietoje rasta talpa su degiu skysčiu. Todėl dėl šio įvykio, įtarus padegimą, policija pradėjo įkiteisminį tyrimą pagal LR BK 187 str. 2 d.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.