Kuriasi Šakių rajono verslo taryba

Kadangi vasarą Šakiuose įsikūrė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė, rūmų iniciatyva steigiama Šakių rajono verslo taryba. Ji taps patariamuoju organu Šakių rajono savivaldybei. Būsimosios tarybos sudėtis tapo diskusijų objektu.

Nors iš anksto buvo numatyta, kad tarybą sudarys 12 narių (po keturis atstovus iš Šakių rajono savivaldybės, Šakių ūkininkų sąjungos ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybės), skaičius didės iki 15 narių. Tarybai priklausys po 5 šių sričių atstovus.

Rajono tarybai tvirtinti pateiktą projektą nuspręsta koreguoti siekiant, kad verslo taryboje būtų ne vienos, o kelių įtakų sferų žmonės. Tokiu būdu iš savivaldybės atstovų gretų nuspręsta išbraukti Evaldą Sniečkų, o įtraukti Arvydą Šliogerį ir Kęstutį Smirnovą. Tolesnis sąrašas nesikeitė ir iš savivaldybės deleguoti į Šakių rajono verslo tarybą numatoma Šakių rajono savivaldybės merą Juozą Bertašių, savivaldybės tarybos narius Ramintą Bastytę ir Valdą Stankūną.
 
Kitų organizacijų atstovai galutinai dar neaiškūs. Ūkininkai, delegavę Rimantą Valiuką, Ramūną Kauną, Petrą Puskunigį, Juozą Matijošaitį, turės paskirti dar vieną atstovą.

Verslo taryba būtų sudaroma ketverių metų laikotarpiui, sutampančiam su Šakių rajono savivaldybės tarybos kadencijos laikotarpiu.

Šakių atstovybei jau priklauso 7 nariai, greitu laiku prisijungs ir aštuntas. Narystės koordinatorė yra Šakių verslo informacijos centro vadovė Daiva Palukaitienė. Atstovybė įsikūrusi Šakių verslo informacijos centre.

Numatoma, kad Šakių atstovybė turėtų stiprinti rajono bendruomenės socialinį kapitalą, vystyti rajono ekonomiką, daryti įtaką Šakių rajono įvaizdžio ir strategijų kūrimui, prisidėti prie įvairių plėtros programų įgyvendinimo ir verslo aplinkos tobulinimo.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.