akcija2024 568px

Šį šeštadienį visoje Lietuvoje vyks „Ryterna modul Mototurizmo ralis“, kuris užsuks ir į Gelgaudiškį.

Per vieną dieną šimtai motociklininkų, keliautojų iš įvairių miestų ir miestelių, ruošiasi skersai ir išilgai apvažiuoti visą šalį įvairiais keliais ir taip suvienyti Lietuvą. Ralio dalyviai keliaus per kultūros, paveldo ir istorinius objektus, o svarbiausia, atvykstant renginio dalyvių lauks dešimtys bendruomenių, tarp jų aktyviausios mažosios Lietuvos kultūros sostinės: Gelgaudiškis, Merkinė, Alanta, Vepriai, Pagramantis, Žemaičių Kalvarija, Šeduva, Josvainiai ir Miežiškiai. Apskritai ralio maršrute numatyta apkeliauti 40 išskirtinių objektų.
 
Prieš šešerius metus prasidėję renginys kasmet sulaukia vis daugiau savo šaliai neabejingų dalyvių. Organizatoriai pabrėžia, kad tai yra tikri savo krašto lyderiai, kurie trokšta pažinti Lietuvą, jos istoriją, žmones, jų šiandieną, taip pat parodyti visuomenei, kaip svarbu visa tai žinoti, kad galėtume kurti savo šalies ateitį.

Be to, unikalus ir renginio formatas, nes dalyviai gali savo kelionę pradėti iš bet kurios Lietuvos vietos. Jie patys pasirenka maršrutus ir kelius. Ir viskas dėl tikslo – suplanuoti ir kuo prasmingiau aplankyti organizatorių pasiūlytus objektus bei po devynių valandų kelionės visiems dalyviams finišuoti toje pačioje vietoje. Jau trečius metus šimtai motociklininkų iš įvairių Lietuvos kampelių ralį pabaigia Birštono miesto centre.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos