baneris leidinys

Jau šeštus metus iš eilės Rimanto Kaukėno paramos grupė dalyvaus viename didžiausių sporto renginių Lietuvoje – Danske Bank Vilniaus maratone. Kiekvienais metais šis renginys suburia per dešimt tūkstančių aktyvių žmonių, kurie išbando savo jėgas įveikdami vieną iš šešių siūlomų bėgimo distancijų.

Kaip ir kiekvienais metais, krepšininko Rimanto Kaukėno fondas kviečia visus būti „Aplenkime vėžį“ komandos dalimi – skleisti svarbią žinią bėgant už sunkiomis ligomis sergančius Lietuvos vaikus, suvienyti jėgas.
 
Kaip skelbia tv3.lt, šiais metais maratonas fondui bus išskirtinis – komandą papildė labai svarbus fondui žmogus – kriūkietis Ernestas Orintas.

„Ernestą pažįstame jau seniai. Ernestas yra įkvėpimas mums visiems. Gyvenimas jam skyrė labai daug skaudžių ir sudėtingų akimirkų, kuomet vilties išgyventi beveik nėra. Bet… Šiandien mes jį matome savo renginiuose besišypsantį, bendraujantį ir sportuojantį! Neseniai jis už „Aplenkime vėžį“ komandą važiavo 30 km dviračių distancijoje, o dabar jis pasiryžęs bėgti… Tai nuostabu“, – Ernesto stiprybe žavėjosi fondo steigėjas, buvęs krepšininkas R. Kaukėnas.

Nepaisant ligos E. Orintas į viską žiūri pozityviai, stengiasi kuo daugiau sportuoti, kiekvieną dieną nuvažiuoja ilgas distancijas dviračiu ir viliasi, kad jam kartu su fondu pavyks įveikti beveik 5 km bėgimą maratone.

„Bėgimas nėra mano stiprioji pusė. Bet šiek tiek treniruočių, pasiruošimo ir, manau, su Rimantu finišuosime kartu. Noriu išbandyti save, noriu parodyti ir kitiems, kad viskas yra įmanoma. Galbūt taip įkvėpsiu savo likimo draugus?“ – apie dalyvavimą bėgime portalui tv3.lt kalbėjo Ernestas.

Visi, norintys rugsėjo 8 d. bėgti už „Aplenkime vėžį“ komandą ir taip palaikyti sunkiai sergančius Lietuvos vaikus, gali tai padaryti registracijos formoje (www.vilniausmaratonas.lt) nurodydami „Aplenkime vėžį“ komandos pavadinimą bei paaukoję 10 ir daugiau eurų prie mūsų fondo laukelio. Atlikę šiuos veiksmus, renginio dieną šie žmonės kviečiami apsilankyti fondo stende, kur jiems bus išduoti specialūs „Aplenkime vėžį“ bėgimo marškinėliai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

07

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos