baneris leidinys

sventikauskiene2Praėjusį antradienį briediškei Onai Šventikauskienei buvo įteiktas šalies Prezidentės Dalios Grybauskaitės Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis. Kadangi prezidentūroje Motinos dienos progai skirtame renginyje daugiavaikė motina dėl silpnos sveikatos nedalyvavo, apdovanojimą prezidentūros atstovai jai atvežė į Šakius.

Nuotr. Prezidentūros atstovė G. Urbonienė (dešinėje) linkėjimus išsakė ne tik O. Šventikauskienei, bet ir jos dukrai Albinai bei žentui Rimui.

Šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė Motinos dienos proga tradiciškai apdovanoja daugiavaikes motinas. Šiais metais tokį apdovanojimą pelnė ir mūsų rajono gyventoja Ona Šventikauskienė, į gyvenimą išleidusi septynis vaikus. Dėl silpnos sveikatos moteris nevyko į Vilnių, tad apdovanojimą prezidentūros kancleris Giedrius Krasauskas ir Personalo skyriaus vedėja Gražina Urbonienė jai įteikė praėjusį antradienį. O. Šventikauskienei atiteko ne tik Prezidentės bei rajono mero Juozo Bertašiaus Padėkos raštai, bet švarkelio atlapą papuošė ir Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis. Svečiai žavėjosi kitais metais devyniasdešimtmetį švęsiančios O. Šventikauskienės guvumu bei linkėjo stiprios sveikatos ir ateityje. Į susitikimą mamą atlydėjusi dukra Albina ir žentas Rimas džiaugėsi parodytu dėmesiu ir skirtu apdovanojimu. Kadangi Ona gimusi per Juozines, rajono vadovas žadėjo būtinai pasveikinti garbingo jubiliejaus proga.
 
Nors moteris gyvena viena, ji juokauja, kad apie prieglobstį pas dukras pagalvos, kai sulauks šimtmečio. Kol kas O. Šventikauskienė neįsivaizduoja, kad galėtų su kuo nors kartu gyventi ir džiaugiasi ramybe.

Plačiau apie O. Šventikauskienę rašėme gegužės pradžioje straipsnyje „Mūsų rajono gyventojai – Prezidentės apdovanojimas“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos