baneris leidinys

Rekonstruojant naująjį policijos komisariato pastatą rajono valdžia susirūpino jo teritorijos aptvėrimu ir šalia esančių takelių sutvarkymu.  
 
Marijampolės apskrities policijos komisariato viršininkas Skirmantas Andriušis, pavaduotojas Harimantas Poškevičius, rajono meras Juozas Bertašius, savivaldybės administracijos direktorius Evaldas Sniečkus, rajono tarybos narys Valdas Stankūnas, Architektūros ir urbanistikos vedėja Vita Valaitienė sprendė komisariato tvoros ir takelių tvarkymo klausimus.  

Savivaldybės administracijos direktorius kreipėsi į Marijampolės apskrities policijos komisariatą prašydamas rekonstruoti šaligatvius aplink komisariato pastatą.

„Valstybė negali investuoti lėšas į ne sau priklausančią teritoriją. Ieškojome galimybių, todėl bandysime pėsčiųjų takus įtraukti į respublikinį kelių infrastruktūros gerinimo projektą“, – sakė H. Poškevičius, pridurdamas, jog gavus finansavimą šaligatviai bus sutvarkyti.  

Be to, savivaldos atstovai sunerimo dėl komisariato būsimos naujos tvoros. Baiminamasi, kad ji taip pat gali nederėti prie aplinkos. Kaip patvirtino policijos atstovai, pagal visus reikalavimus tvora turi būti aptverta, tačiau klausimai bus derinami iš anksto.

„Draugo“ inf.  

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos