baneris leidinys

Savaitė prasidėjo ekstremaliais išbandymais rajono gyventojams – dvi dienas iš eilės rasti to paties kalibro sprogmenys, o antradienį praūžęs smarkus vėjas vietomis vartė ant kelio medžius.

Rugpjūčio 13 d. Kudirkos Naumiesčio seniūnijoje Bajoraičių kaimo laukuose rastas sprogmuo. Atvykę išminuotojai nustatė, kad tai 82 mm minosvaidžio mina, kurią vėliau sunaikino vietoje.
 
Kitą dieną tos pačios seniūnijos Turčinų kaime vėl buvo rasta 82 mm minosvaidžio mina, kuri taip pat vėliau buvo nukenksminta vietoje. Abiem atvejais buvo įvestas planas „Skydas“.

Antradienį pro praūžusio smarkaus vėjo rajono Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai tris kartus vyko nuo kelio šalinti nuvirtusių medžių. Kol sulaukė ugniagesių gelbėtojų, Griškabūdžio seniūnijos Katilių kaimo gyventojai ant kelio užvirtusį medį jau beveik buvo sutvarkę patys. Tą pačią dieną ugniagesiams gelbėtojams dar teko vykti į Bridžių ir Miknaičių kaimus taip pat šalinti ant kelio užvirtusių medžių. Panašu, kad smarkus vėjas didesnių nuostolių mūsų rajone nepridarė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos