baneris leidinys

griskabudis krepsinisPraėjusį savaitgalį Griškabūdyj vyko tradicinis gatvės krepšinio turnyras 3x3. Nors oras nelepino, krepšinio aistruolių tai neišgąsdino.

Nuotr. Veteranų grupėje pirmą vietą iškovojo „Nova“ iš Griškabūdžio.

Lauke vos 8 laipsniai šilumos, lietus kartkartėmis pliaupė taip, kad krepšinio kamuolys teškėjo po balas ir slydo žaidėjams iš rankų, – tokiomis sąlygomis savaitgalį vyko tradicinis gatvės krepšinio turnyras. Tiesa, nors žiūrovų nebuvo, užtat dalyvių tokios oro sąlygos neišbaidė. Iš viso į turnyrą užsiregistravo 35 komandos, atvyko 32. Visos komandos buvo suskirstytos į šešias grupes. Pirmoji ir antroji grupės buvo sujungtos (žaidėjai iki 15 m.). Pirmą vietą čia laimėjo komanda „RIP“ iš Šakių, antri liko taip pat šakiečiai „Kozeriai“.
 
16–18 m. amžiaus grupėje geriausiai sekėsi šakiečiams „Tiesiog“, antrą vietą užėmė griškabūdiečių komanda „Paloskės“. 19–39 m. amžiaus grupėje geriausiai sekėsi kriūkiečiams „4in1“ , antri buvo šakiečiai „62254416“. Veteranų grupėje pirmą vietą iškovojo „Nova“ iš Griškabūdžio, antrą vietą užėmė „Lekėčiai“.

Griškabūdyje vykstantis gatvės krepšinio turnyras yra tradicinis renginys. Seniūnas Saulius Naumavičius skaičiuoja, kad gatvėje jis bus buvo žaidžiamas 18-ąjį kartą, dar du kartus organizuotas kitoje vietoje. Organizatoriai tikisi, kad kitais metais renginys pritrauks ne tik dalyvių bei žiūrovų, bet atneš ir gerą orą.

„Kol bus norinčių žaisti, tol ir organizuosime“, – tikino seniūnas, už paramą organizuojant renginį dėkingas rėmėjams.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos