baneris leidinys

paulauskas modestas
Nuotr. Modestui Paulauskui įvertinimą oficialiai planuojama įteikti rudenį.

Lietuvos sporto universitetas (LSU) skelbia, kad universiteto Senatas suteikė LSU garbės daktaro vardą Modestui Paulauskui – savo alumnui, vienam žymiausių Lietuvos sportininkų, krepšinio olimpiniam, pasaulio ir Europos čempionui, nusipelniusiam sporto meistrui, garsiam treneriui, kūno kultūros ir sporto veikėjui, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro didžiojo kryžiaus kavalieriui.
 
M. Paulauskas – išskirtinė asmenybė, itin daug nuveikusi propaguojant krepšinį Lietuvoje, rengiant šios šakos trenerius.

M. Paulauskas – 1972m. Miuncheno olimpinių žaidynių čempionas, dukart pasaulio ir keturiskart Europos čempionas, ilgai ir sėkmingai atstovavęs šalies krepšinio rinktinei bei Kauno „Žalgirio“ komandai. Jis septynis kartus buvo pripažintas geriausiu Lietuvos metų sportininku.

Aktyviai sportuodamas ir varžydamasis aukščiausio lygio varžybose M. Paulauskas gebėjo derinti studijas tuomečiame Lietuvos kūno kultūros institute (dabar – LSU) ir sėkmingai jas baigė. Įgijęs kūno kultūros dėstytojo kvalifikaciją daugiau  kaip du dešimtmečius žinias ir sportinius įgūdžius perteikė Kauno technologijos universiteto studentams, buvo Kūno kultūros katedros docentas.

M. Paulauskas sėkmingai treniravo įvairaus amžiaus ir meistriškumo komandas: buvusios SSRS rinktines, Lietuvos rinktines ir Kauno „Žalgirio“ komandą, šalies regionų krepšinio komandas.

Pranešime spaudai informuojama, kad savo pedagoginės veiklos metais M. Paulauskas nuolat bendradarbiavo su LSU dėstytojais ir mokslininkais, skaitė paskaitas, vedė seminarus, dalydamasis treniruočių ir varžybine patirtimi, vadovavo studentų praktikai. Dabar talkina rengiant sporto edukologijos magistrus.

Įvairiuose susitikimuose bei diskusijose apie sportą, garbingą kovą, vertybes sporte ir gyvenime M. Paulauskas pabrėžia nenuginčijamą Lietuvos sporto universiteto svarbą šalies sportui, žmonių fiziniam aktyvumui ir sveikatai.

Naujojo LSU garbės daktaro M. Paulausko inauguracija planuojama rudenį, švenčiant Lietuvos sporto universiteto 85-erių metų sukaktį.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
69

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos