baneris leidinys

saudymo varzybos apdovanojimai
Šeštadienį Vytauto Kazio Januškevičiaus  šaudymo centre vykusiose šaudymo varžybose nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais bei laikraščio „Draugas“ prizais. Organizatorių nuotr.


Praėjusį šeštadienį Vytauto Kazio Januškevičiaus šaudymo centre vyko šaudymo entuziastų varžybos, o varžybų nugalėtojai išvyko apdovanoti laikraščio „Draugas“ prizais – metinėmis prenumeratomis.
 
Rungtyje „Bėgantis Šernas“, kur su lygiavamzdžiu medžiokliniu šautuvu reikia į taikinį pataikyti iš 35 m atstumo, taikliausias buvo Linas Matusa, Lukšių medžiotojų būrelio narys, iškovojęs pirmąją vietą. Antras šioje rungtyje liko Jankų medžiotojų būrelio narys Irmantas Kančys, o trečioji vieta atiteko taip pat jankiškiui Džeraldui Bindokui.

Kitoje rungtyje, kur varžovams reikėjo pataikyti į už 100 m stovintį taikinį su graižtviniu šautuvu, taikliausias buvo D. Bindokas. Antrąją vietą šioje rungtyje laimėjo I. Kančys iš Jankų, o trečias liko L. Matusa iš Lukšių.

Rungtyje, kur medžiotojams reikėjo šaudyti iš mažo kalibro graižtvinio šautuvo į stovintį taikinį už 50 m, taikliausias buvo Antanas Olekas iš Jankų medžiotojų būrelių. Antras šioje rungtyje liko D. Bindokas iš Jankų, o trečias – L. Matusa iš Lukšių.

Taikliausi šauliai, kurie visose trijose rungtyse užėmė pirmąsias vietas, buvo apdovanoti medaliais ir laimėjo laikraščio „Draugas“ metines prenumeratas 2020 metams, o kitas prizines vietas laimėję rungtynių nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais. Prizinių vietų nelaimėję varžybų dalyviai buvo apdovanoti paguodos prizais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos