baneris leidinys

jurga 1vieta
Šįkart Jurga Misiukevičienė „Moterų naujokių“ kategorijoje užėmė pirmą vietą, o „Miss bikini“ kategorijoje buvo antra. vsfoto.lt nuotr.

Gegužės 15d. Pakruojyje vyko atviras Lietuvos–Latvijos kultūrizmo ir fitneso čempionatas, kuriame puikius rezultatus dar kartą pademonstravo lukšietė Jurga Misiukevičienė.
 
Tik gerą pusmetį profesionaliai sportuojančiai J. Misiukevičienei tai jau antrosios varžybos, kuriose savo pasirodymais ji stebina tiek save, tiek trenerius Vytą Dielininkaitį ir Arvydą Mickų. Šįkart „Moterų naujokių“ kategorijoje ji užėmė pirmą vietą, o „Miss bikini“ kategorijoje buvo antra.

„Giliai širdy tikėjausi laimėti, bet tikrai ne pirmą vietą. Labai smagu ir gera, šiltai priėmė“, – įspūdžiais po čempionato dalijosi sportininkė, sutikusi, kad ypač paskutinė savaitė prieš varžybas buvo gana sunki, bet pergalė viską atperka.

Kartu su pirma vieta ji iškovojo ir kelialapį į šį savaitgalį Lenkijoje vyksiantį dar vieną čempionatą. Dvejoti nelabai buvo kada, kūnas paruoštas, tad moteris darkart lips ant scenos ir viliasi pakliūti į trejetuką, o kaip bus, parodys laikas.

„Vasarą atostogausiu, o rudenį matysim“, – sako J. Misiukevičienė, neatmetanti galimybės ir toliau eiti profesionalaus sporto keliu.

„Palaikymas yra, tai kodėl ne?“ – šypsosi tvirtą valią bei užsispyrimą demonstruojanti sportininkė.

Balandžio pabaigoje vykusiame čempionate ji iškovojo antras vietas „Wellness“ bei „Fit pairs“ kategorijose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos