baneris leidinys

autokrosas_09_25Praėjusį savaitgalį Pavilkijo automobilių trasoje vyko Lietuvos ir Baltijos šalių automobilių kroso čempionato varžybos, sutraukusios nemažą būrį šio sporto aistruolių.

Nuotr. Po įvykusio incidento trasoje, šakiečio M. Pikčilingio, kaip ir jo varžovo, pasirodymas baigėsi.

Iš viso varžybose dalyvavo apie 60 sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos bei Baltarusijos, kurie dvi dienas varžėsi šešiose klasėse.

Šakių automobilių sporto klubą „Motorsport LT“ atstovavo trys sportininkai - šakiečiai Martynas Pikčilingis, Arūnas Juknevičius ir tauragiškis Vaidotas Berneckis. Visi jie važiavo diviziono „M 1600“ klasėje. Geriausiai iš jų sekėsi „VAZ 2105“ važiavusiam A. Juknevičiui, kuris, surinkęs 11 taškų, užėmė šeštąją vietą.  
 
  • Daugiau nuotraukų iš renginio rasite čia. 
 
Blogiau pasisekė M. Pikčilingiui. Jis finaliniame važiavime susidūrė su Juozo Gerojimo vairuojamu VW Golf II“ ir abu automobiliai apvirto. Tai sukėlė nemažai emocijų varžybas stebėjusiems žiūrovams, tačiau abiems sportininkams važiavimas tuo ir baigėsi. Nei M. Pikčilingis, nei jo varžovas po susidūrimo nenukentėjo. Šakietis po šio incidento liko tik aštuntas.

Dešimtąją vietą, surinkęs 7 taškus, užėmė Šakių klubui atstovavęs tauragiškis V. Berneckis. Jis, kaip ir A. Juknevičius, važiavo „VAZ 2105“.
 
Be minėtos klasės, kurioje važiavo šakiečiai, kiti dalyviai varžėsi „M 2000“, „3A-AWD“, „3A-RWD“ ir „Open“ klasėse. Be Lietuvos automobilių kroso pirmenybių trasoje vyko ir Lietuvos automobilių kroso čempionato IV etapo bei Baltijos taurės varžybų baigiamojo etapo lenktynės.

Organizatoriai, „Motorsport LT“, džiaugėsi pavykusiomis varžybomis ir prasitarė, jog turi minčių surengti žiemos autokroso varžybas. Tačiau kol nėra aišku, ar šias viltis pavyks įgyvendinti, klubo vadovas Valdas Stankūnas to išsamiau komentuoti nebuvo linkęs.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos