baneris leidinys

Apvogė
Gegužės 14 d. apie 9 val. Sintautų kaimų gyventoja (88 m.) pastebėjo, kad, numušus pakabinamą ūkinio pastato durų spyną, buvo patekta į vidų ir pagrobtos metalinės akėčios, aliuminis dubuo. Be to, pavogta 18 vnt. metalinių tvoros kuolelių, kurie buvo sudėti už tvarto. Nuostolis 60 eurų. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta.

Gegužės 19 d. moteris pastebėjo, kad trumpam palikusi nerakintus namus ir sugrįžusi kambaryje rado įsibrovėlį (pažįstamą vietinį kaimo gyventoją), kuriam staigiai pasišalinus ji pasigedo šviesios spalvos kelnių.

Gegužės 22 d. Lekėčių seniūnijos Pavilkijo kaime vykusių autokroso varžybų metu mergina pasigedo mobiliojo ryšio telefono One Plus X su SIM kortele. Nuostolis 400 eurų, turtas nedraustas.
 
Mirė
Gegužės 20 d. apie 1 val. savo namuose, esančiuose Šakiuose Šešupės gatvėje, rastas vyro (46 m.)  kūnas. Apžiūrint išoriškai smurto žymių nenustatyta.

Gegužės 21 d. policijai pranešta, kad apie 6 val. Kudirkos Naumiesčio gyventojo (55 m.) sodybos kieme esančioje pavėsinėje rastas Kudirkos Naumiesčio gyventojo (48 m.) kūnas.

Sumušė
Gegužės 22 d. apie 1 val. gautas Kriūkų gyventojo (26 m.) pranešimas, kad Kriūkuose vykusių „Žiobrinių“ šventės metu jį užpuolė nepažįstamas asmuo ir smūgiu į veidą jį sužalojo. Nukentėjusiam Šakių ligoninėje diagnozuotas nosies kaulų lūžis. Įtariamasis (18 m.) laikinai sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos