akcija2024 568px

Apvogė
Lapkričio 16 d. apie 11 val. pastebėta, kad įsibrauta į ūkinį pastatą, esantį Kudirkos Naumiesčio seniūnijos Kubilėlių kaime, ir pagrobtas benzininis pjūklas „STIHL“. Nuostolis 350 eurų.

Lapkričio 18 d. Šakių seniūnijos Prancų kaimo gyventoja policijai pranešė, kad lapkričio 17 d. apie 6 val. pasigedo apie 35 kg sūdytos mėsos, kuri buvo ūkiniame pastate. Nuostolis apie 150 eurų.

Lapkričio 19 d. apie 1 val. Plokščių kaimo gyventojas pastebėjo, jog iš jo kiemo dingo du motoroleriai, kurie vėliau buvo rasti apgadinti netoli namų. Nuostolis 60 eurų.
 
Lapkričio 19 d. apie 2 val. Plokščių seniūnijos gyventoja pastebėjo, kad iš jos sodybos kiemo dingo automobilis „Opel Vectra“. Automobilis stovėjo neaptvertame kieme, nerakintas, su rakteliais užvedimo spynelėje. Taip pat pasigesta motorolerio „Piaggio“, kuris buvo nerakintame ūkiniame pastate. Minėti daiktai rasti sodybos teritorijoje, apgadinti. Daiktai grąžinti savininkei. Nuostolis 150 eurų.

Lapkričio 19 d. policijai pranešta, kad iš sodybos Kudirkos Naumiestyje Baltkalnio g. pavogta vejapjovė „John Deere X165“, stovėjusi prie ūkinio pastato. Turtas nedraustas, nuostolis 2000 eurų.

Narkotikai
Lapkričio 17 d. apie 19 val. kelyje Kaunas–Zapyškis–Šakiai Lukšių mstl. A.Tatarės g. patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Skoda Octavia”, kurio keleivis, Šakių rajono gyventojas (18m.), kuprinėje turėjo apie 10 gramų augalinės kilmės galimai narkotinės medžiagos – kanapių.

Dingo
Lapkričio 18 d. apie 21 val. policija gavo Šakių seniūnijos Išdagų kaimo gyventojos pranešimą, kad lapkričio 17 d. ryte iš namų išėjo ir iki šiol negrįžo kartu gyvenanti anūkė (13 m.). Mergaitė vidutinio kūno sudėjimo, šviesių ilgų plaukų, maždaug 160 cm ūgio, vilkėjo juodos spalvos striukę su kapišonu, mėlynos spalvos džinsus, avėjo geltonos spalvos aulinukais. Su savimi turėjo mėlynos spalvos kuprinę su raudonos spalvos dėmėmis.

Smurtavo
Lapkričio 19 d. apie 20 val. Lukšių seniūnijos Plynių kaime namuose buvęs sutuoktinis (55 m.) grasino susidorojimu bei smurtavo prieš buvusią žmoną.

Kyšis
Lapkričio 19 d. apie 20 val. Griškabūdžio seniūnijos Paluobių kaimo gyventojas, automobilio „Renault“ vairuotojas (44 m.), siekdamas išvengti atsakomybės, nes vairavo automobilį neblaivus (2.13 prom. alkoholio), Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šakių rajono policijos komisariato pareigūnams pasiūlė ir davė 100 eurų kyšį Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos