baneris leidinys

Praėjusią savaitę į Šakių rajoną turėjo atvykti išminuotojai – dviejų skirtingų seniūnijų laukuose buvo rasti sprogmenys. Pranešimai apie sprogmenis padažnėja kasmet, kai laukuose vyksta pats darbymetis.

Pirmadienį apie 11 val. specialiosios tarnybos buvo iškviestos į Pikžirnių k. (Sintautų sen.), kur laukuose dirbant žemę buvo rastas sprogmuo. Tarnybos įvedė planą „Skydas“ ir budėjo vietoje, kol atvyko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono sprogmenų neutralizavimo būrys. Specialistai rado čia 120mm minosvaidžio minos dalį. Ją išminuotojai sunaikinimui išsivežė.
 
Tądien iš karto po pietų pranešta apie kitą rastą laukuose sprogmenį Šlyžių k. (Žvirgždaičių sen.). Buvo taip pat įvestas planas „Skydas“, kol atvyko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono sprogmenų neutralizavimo būrys. Specialistai nustatė, kad čia rastas yra 75 mm artilerijos sviedinys, kurį ir sunaikino vietoje.

Trečiadienį Raugalų k. (Žvirgždaičių sen.) vėl buvo rastas sprogmuo. Paaiškėjo, jog tai rankinė granata „F1“, kurią išminuotojai sunaikino vietoje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos