baneris leidinys

avarija pereja1
Antradienį per eismo įvykį Šakių miesto centre, Kęstučio gatvėje, nesmarkiai buvo apgadinti du lengvieji automobiliai, o po kelių valandų ir vieno jų vairuotojai prireikė medikų pagalbos. D. Pavalkio nuotr.


Antradienio popietę Šakių miesto centre įvyko eismo įvykis, kurio metu nesmarkiai apgadinti du lengvieji automobiliai. Vienas į įvykį patekusių lengvųjų automobilių priklauso apsaugos tarnybai UAB „Tigro šuolis“.
 
Policijos duomenimis, apie 14 val. miesto centre, Kęstučio gatvėje, susidūrė du lengvieji automobiliai – „Chrysler“ ir „Ford“. Neoficialiais duomenimis, iš paskos važiavęs „Ford“ automobilio vairuotojas atsitrenkė į prie pėsčiųjų perėjos sustojusį „Chrysler“ automobilį. Policijos pareigūnams teko į įvykį atvykti dėl to, jog pranešėjas neturėjo su savimi draudimo poliso ir nežinojo, ar gali pasitraukti nuo kelio važiuojamosios dalies. Transporto priemonių dokumentai buvo tvarkingi, vairuotojai blaivūs. Buvo užpildyta eismo įvykio deklaracija, vairuotojai susitarė dėl kaltės.

Po poros valandų policijai pranešta, jog į Šakių ligoninės priėmimo skyrių kreipėsi lengvojo automobilio „Chrysler“ vairuotoja.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos