Jau kvepia Velykomis

velykine mugeKetvirtadienį Šakiuose, senajame gimnazijos pastate, tradiciškai šurmuliavo Zanavykų muziejaus organizuojama velykinė rankų darbo gaminių mugė.

Nuotr. Mugėje, kaip ir kasmet, buvo gausu ne tik įvairiausių kepinių, kitų saldumynų, lankytojai taip pat domėjosi įvairiaspalviais margučiais, verbomis.

Kaip ir kasmet, į mugę atvykę rajono gyventojai galėjo įsigyti verbų, didesnės kainavo po du eurus, mažesnės 1,5–1 euro. Mugę papuošė įvairiai pagaminti margučiai, riešinės. Mugėje netrūko medaus ir kitų saldumynų: 0,5 kg grybukų kainavo apie keturis eurus, skruzdėlynas iki 11 eurų. Medžio dirbinių pasirinkimas mugėje taip pat buvo nemažas – tai ir dekupažu padabintos pjaustymo lentelės, kėdutės ar inkilėliai.
 
Akį patraukė kriūkietės Ingos Liutvinienės rankų darbo drabužėliai – kepurės, šalikai, skirti vaikučiams. O ir kainos „nesikandžiojo“ – už kepurę moteris prašė 5–6 eurus, už kepurės ir šaliko komplektą – apie dešimt eurų.

Nuo pat ryto įsigyti, ko tik širdis geidžia, į mugę skubėjo šakiečiai ir kitų miestelių gyventojai. Beje, šiemet mugė vyko antrame buvusios gimnazijos aukšte, tad ir vietos tiek dalyviams, tiek svečiams buvo gerokai daugiau.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.