Rajono šokėjai sukosi Jūrmalos scenoje

jurmala
Nuotr. Festivalyje puikiai pasirodė Šakių kultūros centro šokio teatro mažieji šokėjai.


Praėjusį šeštadienį Šakių kultūros centro kolektyvai – šokio teatras (vad. Laura Saunorienė) bei Kidulių istorinių šokių ir teatro studija  (vad. Irma Svetlauskienė) – dalyvavo Jūrmaloje vykusiame šokių konkurse-festivalyje ,,Baltic Amber Jūrmala 2019″, iš kurio grįžo ne tik gerai praleidę laiką kaimyninėje šalyje, bet ir apdovanoti.
 
Pasak Šakių kultūros centro šokio teatro vadovės L. Saunorienės, Jūrmalos kultūros centro scenoje pasirodė vyresnieji ir patys mažiausieji šokėjai. O Kidulių dvaro šokėjos demonstravo dvariškus šokius. Festivalyje visi mūsų rajono šokėjai  pelnė prizines vietas, o visiems dalyviams buvo įteikti medaliai. Be šakiečių, konkurse dalyvavo gausus būrys šokėjų iš kitų Lietuvos miestų bei iš Latvijos.

L. Saunorienė pasakojo, kad mūsų rajono šokėjai ne tik pasisėmė gerų emocijų festivalyje, bet aplankė Rygos zoologijos sodą, po įtemptos šokių dienos pasivaikščiojo Latvijos pajūryje, daugelis šokdami į jūrą atidarė ir maudymosi sezoną.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.