Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos Dramos studija – „Šimtakojo“ laureatė

varpo drama bendraŠakių „Varpo“ vidurinės mokyklos Dramos studija, vadovaujama Vilijos Meškaitienės, ir toliau skina laurus. Kas dveji metai šalies vaikų ir jaunimo teatrų šventėje „Šimtakojis“ jie ir šįsyk tarp dvylikos geriausiųjų. Spektaklio „Moderatoriai“ dramistai sėkmingai įveikė visus etapus ir tapo teatrų šventės laureatais.
 
Nuotr. Jaunieji Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos Dramos studijos aktoriai jau penktą kartą  teatrų šventėje pelnė „Šimtakojo“ statulėlę.
 
Džiugi žinia, kad ir šių metų  vaikų ir jaunimo teatrų šventėje „Šimtakojis“ Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos Dramos studijos spektaklis „Moderatoriai“ buvo atrinktas tarp dvylikos geriausiųjų, vadovę ir režisierę Viliją Meškaitienę pasiekė balandžio 29 dieną. Pasak jos, dramistai sėkmingai įveikė apžiūrą antrajame  regioninės šventės etape, kuris vyko Jurbarke ir buvo pakviesti į gegužės 4 – 5 dienomis Telšių Žemaitės dramos teatre vykusį finalininkų renginį. Čia jie dar kartą parodė laurus pelniusį spektaklį „Moderatoriai“ ir buvo apdovanoti „Šimtakojo“ statulėle.

Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos Dramos studija „Šimtakojo“ laureate tampa ne pirmą kartą. Spektakliai „Meilė, džiazas ir velnias“, „Išlaisvinkit auksinį kumeliuką“, „Trys mylimos“ ir „Atžalynas“ taip pat yra pelnę šios teatrų šventės geriausiųjų pripažinimą.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.