Aplinkkelis – vizija, kuriai lemta išsipildyti?

sunkiasvoreRita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Ar Šakiams reikia aplinkkelio, jungiančio du regioninės reikšmės kelius: Šakiai–Kudirkos Naumiestis ir Pilviškiai–Jurbarkas? Toks klausimas iškilo praėjusiame rajono tarybos posėdyje, kai buvo svarstoma, ar pritarti, kad  žemės sklypai, esantys pietrytinėje miesto pusėje, būtų pritaikyti visuomenės poreikiams.

Nuotr. Rytinis aplinkkelis padėtų išvengti sunkiasvorių transporto priemonių eismo per miesto centrą.

Po ilgų diskusijų tarybos nariai priėmė sprendimą, kad sklypai, esantys savivaldybės teritorijoje ir besiribojantys su Šakių miesto Kęstučio gatve ar esantys Striūpų kaimo teritorijoje, būtų pritaikyti visuomenės poreikiams, nes...

(Daugiau paskaityti galite gruodžio 11 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.