Apie ryškėjančius defektus – iš antrų lūpų

kelias soduose kudraBirželio vidury buvo baigti kelio įrengimo, užpilant dalį kūdros Šilgalių soduose, darbai. Po lietingų orų žmonės kraupsta, kad kelio šlaitas sliuogia žemyn, stulpeliai grimzta į telkinį.

Nuotr. Nors darbai baigti vos prieš du mėnesius, vietiniai nepatenkinti, kad jau sliuogia kelio kraštas, griūva stulpeliai.

Iš savivaldybės biudžeto Šilgalių sodų 5-osios gatvės atkarpos Šilgalių kaime atstatymui tarybos sprendimu buvo skirta 10 tūkst. eurų. Birželį darbai atlikti per dvi savaites. Tada buvo nusausintas tvenkinio vanduo, užpilta jo dalis, sutvarkyti šlaitai, įrengtas kelias. Ir dabar yra nepatenkintų, kodėl vietoj žadėtų atitvarų buvo įrengti tik stulpeliai, kurie dabar griūva žemyn.
 
„Palijo, šlapia, tai ir šlaitas sliuogia, ir tie atitvarai griūva. Geriau jau už tuos 10 tūkst. būtų gręžinį padarę. O čia į balą pinigus išmetė“, – kalbėjo šalia tvenkinio sutikta moteris.

Nei anksčiau, nei dabar dėl kelio įrengimo bendros nuomonės nėra, tačiau kaip su atliktų darbų kokybe ir po lietaus ryškėjančiais defektais?

Ūkio skyrius jokios informacijos apie išryškėjusius darbo defektus neturi. Kol kas skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis atostogauja, o vyresnysis specialistas Aurimas Staugaitis stebėjosi, kad informacija pirmiau pasiekia žiniasklaidą, o ne atsakingas institucijas.

„Tikrai reikia reaguoti, jei taip yra, kaip sakote. Juk ir garantinis laikotarpis yra, ir tikrai taip būti negali, tik kad mūsų skyrius jokios informacijos apie tai neturėjo“, – sakė A. Staugaitis, žadėjęs pats nuvykti į vietą ir išsiaiškinti situaciją.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.