Tarėsi bendruomenių centrų asociacija

Trečiadienį į pasitarimą rinkosi Šakių bendruomenių centrų asociacijos taryba. Taip pat dalyvavo Šakių krašto vietos veiklos grupės (VVG) atstovės, vicemeras Edgaras Pilypaitis ir bendruomenių koordinatorius, mero padėjėjas Rimantas Valiukas.
Tartasi dėl dalyvavimo rugsėjo 3 d. Vilniuje LITEXPO parodų ir kongresų centre pirmąkart vyksiančioje tarptautinėje bendruomenių šventėje-mugėje, skirtoje Vietos bendruomenių metams pažymėti.

Kaip informavo bendruomenių centrų asociacijos pirmininkė Grina Šnirpūnienė, rajono bendruomenės ir VVG mugėje pristatys savo veiklą, bendruomenėse kuriamus verslus, vietos produktus bei Šakių krašto kultūrinę programą.
 
Pasitarime aptarta, kaip paminėti Šakių VVG dešimtmetį. Nuspręsta tai padaryti per spalio pradžioje rajone vyksiančią derliaus šventę, kurios metu Šakių VVG plačiau prisistatys visuomenei, apžvelgs, kas nuveikta per tą dešimt metų.

G. Šnirpūnienė taip pat informavo, kad buvo aptarti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Žemės ūkio ministerijos projektų finansavimo rezultatai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.