Išnagrinėjo rezoliuciją

Lietuvos automobilių kelių direkcija išnagrinėjo Šakių rajono savivaldybės tarybos gegužės 26 d. rezoliuciją „Dėl asfaltuotinų valstybinių rajoninės reikšmės žvyrkelių ruožų tarp skirtingų kelio dangų atrankos“ ir pateikė rajono merui Edgarui Pilypaičiui atsakymą.

Kelių direkcija tikina suprantanti Šakių rajono savivaldybės tarybos lūkesčius, kad kuo daugiau ir greičiau valstybinės reikšmės rajoninių kelių su žvyro danga rajone būtų išasfaltuota, kad dėl to pagerėtų susisiekimo komunikacijų kokybė, rajono gyventojai sulauktų patogesnės gyvenamosios aplinkos ir paslaugų, todėl stengsis atsižvelgti į teikiamus siūlymus.


„Kelių direkcija, įvertinusi Šakių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. gegužės 26 d. sprendimą <...>, primena, kad šiuo metu rengiama Lietuvos valstybinės reikšmės rajoninių kelių žvyrkelių asfaltavimo programa (ankstesnės programos tęsinys) 2018–2020 m. ir sieks, kad, asfaltuojant Lietuvos kelius su žvyro danga, kartu būtų vykdoma tolygi šalies regionų plėtra“, – rašoma laikinai direkcijos direktoriaus pareigas einančio Valstybės turto skyriaus vedėjo Dainiaus Miškinio pasirašytame rašte.
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.