Darbuotoja džiaugiasi kolektyvu

Ilgai nepavykus rasti, atranka buvo net pratęsta ieškant socialinio darbuotojo darbui su rizikos šeimomis Kidulių seniūnijoje. Konkursą, kuriame dalyvavo trys pretendentės, laimėjo 30 metų šakietė Sigita Demeniūtė.

S. Demeniūtė 2009m. Kauno kolegijoje baigė socialinį darbą ir įgijo bakalauro laipsnį. Praktiką atliko Šakių vaikų globos namuose, nacionalinės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Šakių padalinyje bei Šakių neįgaliųjų draugijoje. Paskutinė darbovietė – Jurbarko miesto seniūnija, kur dirbo socialine darbuotoja.
 
S. Demeniūtė Kidulių seniūnijoje socialinio darbuotojo darbą su socialinės rizikos šeimomis dirba nuo kovo mėnesio. Moteris džiaugiasi palaikančiu kolektyvu, entuziastingai ėmėsi darbų taikydama mieste įgytą patirtį ir tiki, kad socialinė situacija seniūnijoje, nors ir pamažu, bet gerės.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.