Eiliniame posėdyje – neeiliniai pasisakymai

opozicija ts lkd
Opozicija taryboje kol kas visiškai negirdima: į tris tarybas jie siūlė po vieną kandidatūrą, tačiau nė vienai iš jų nebuvo pritarta, tad keltas klausimas, ar keršto kelias, kuriuo eina valdantieji, yra tikrai tai, ko jie nori ir ką žadėjo prieš rinkimus. D. Pavalkio nuotr.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Penktadienį tarybos nariai rinkosi į eilinį tarybos posėdį. Visgi nors darbotvarkės klausimais jis ir buvo eilinis, tačiau tarybos narių pasisakymais, sparnuotomis frazėmis ir apskritai požiūriu vienų į kitus posėdį eiliniu nelabai pavadinsi.

Tarybos posėdžio metu iš viso buvo tvirtinamos trys savivaldybės tarybos – Verslo plėtros, Sveikatos bei Kultūros ir meno. Opozicija į kiekvieną iš jų siūlė po savo kandidatą, tačiau...

(Daugiau paskaityti galite gegužės 30 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.