Eiliniame posėdyje – neeiliniai pasisakymai

opozicija ts lkd
Opozicija taryboje kol kas visiškai negirdima: į tris tarybas jie siūlė po vieną kandidatūrą, tačiau nė vienai iš jų nebuvo pritarta, tad keltas klausimas, ar keršto kelias, kuriuo eina valdantieji, yra tikrai tai, ko jie nori ir ką žadėjo prieš rinkimus. D. Pavalkio nuotr.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Penktadienį tarybos nariai rinkosi į eilinį tarybos posėdį. Visgi nors darbotvarkės klausimais jis ir buvo eilinis, tačiau tarybos narių pasisakymais, sparnuotomis frazėmis ir apskritai požiūriu vienų į kitus posėdį eiliniu nelabai pavadinsi.

Tarybos posėdžio metu iš viso buvo tvirtinamos trys savivaldybės tarybos – Verslo plėtros, Sveikatos bei Kultūros ir meno. Opozicija į kiekvieną iš jų siūlė po savo kandidatą, tačiau...

(Daugiau paskaityti galite gegužės 30 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.