Šakiečių bendruomenė paminėjo veiklos sukaktį

Šakiečių bendruomenė džiaugiasi ir nuveiktais darbais, ir drauge praleistu laiku. D. Pavalkio nuotr.

Kovo 28 d. Šakiečių bendruomenė paminėjo 10-ies metų veiklos sukaktį – prisiminė istoriją ir nuveiktus darbus, pasidalino savo prisiminimais ir, žinoma, ragavo gimtadienio tortą.

Per 10-metį Šakiečių bendruomenei vadovavo dvi pirmininkės. Šeštus metus prie bendruomenės vairo stovi Zita Jakaitienė, šias pareigas perėmusi iš Rositos Gorges, kuri asociacijai vadovavo dvi kadencijas iš eilės.

Z. Jakaitienė prisiminė 2014-ųjų kovą, kai susikūrė Šakiečių bendruomenė, kurios steigėjais tapo R. Gorges, Gintautas Lenkas ir Dainius Savickas.

„Nors tuomet dar nežinojom, ką darysim, ir kurdami įstatus pasilikome visas galimas veiklas, tačiau norėjome susiburti ir kažką nuveikti“, – tvirtino pirmininkė, teigdama, kad, peržiūrėjus nuotraukas, nė nesitiki, kad jau praėjo 10 metų.

Valdybos narė Renata Kutkienė pristatė trumpą filmuką, kuriame – bendruomenės veiklos akimirkos, užfiksuotos fotografijose. Jose ir tradicija tapę žygiai į signataro S. Banaičio tėviškę Vaitiekupių kaime, ir prisiminimai iš ekskursijų, švenčių, šeimų piknikų. Renatos nuomone, prasmingiausi bendruomenės darbai – akcija, kurios metu buvo surinkta 600 parašų, kad miesto centre nebūtų statoma automobilių plovykla, ir sakurų pasodinimas pasiesartyje.

Šiuo metu Šakiečių bendruomenė vienija 13 narių. Prisimindami prabėgusius metus, savo įspūdžiais dalijosi Irina Mockaitienė, Vaidas Balčiūnas ir kiti bendruomeniečiai.

Su 10-uoju gimtadieniu juos sveikino ir Šakių miesto vizijomis supažindino buvęs bendruomenietis, rajono savivaldybės meras Raimondas Januševičius. Pasveikino ir artimiausi kaimynai – Girėnų ir Ritinių bendruomenių centrų atstovai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.