Fontanas vėl džiugina praeivius

fontanasPo metų pertraukos Šakių miesto tvenkinyje vėl veikia fontanas. Planuojama, kad ši puošmena tvenkinyje bus iki vėlyvo rudens.

Seniūno Alfonso Jako iniciatyva šiais metais Šakių tvenkinyje vėl įrengtas fontanas. Kaip pasakojo UAB „Šakių vandenys“ direktorius Vaidas Litinskas, pernai pavasarį fontano nebuvo, nes buvo dviprasmiškų nuomonių, kad tokio mažo įrenginio išvis nereikia. Be to, buvo valomas ežeras. „Šiais metais sulaukėme seniūno iniciatyvos. Be to, dvi firmos, tai UAB „Rimrega“ ir V. Kamenecko vadovaujama „Šakių hidrotechnika“ parėmė ir nupirko specialų purkštuvą, kad vandens čiurkšlė būtų ir didesnė, ir gražesnė“, - pasakojo V. Litinskas. Planuojama, kad fontanas praeivius džiugins iki tol, kol užšals vanduo. Jei viskas gerai, kitą pavasarį jis vėl atgaivins Šakių tvenkinį.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.