Judėjimas – sveikatos šaltinis!

flamingo testasPraėjusį antradienį šakiečiai rinkosi pasitikrinti savo fizinį pajėgumą ir pasportuoti.

Nuotr. Flamingo testas matuoja žmogaus pusiausvyrą: per 1 min. reikia išstovėti ant buomelio kuo ilgiau nepadedant kitos kojos ant žemės.

Projekto „Judėjimas – sveikatos šaltinis!“ renginyje dalyviai turėjo galimybę nustatyti savo fizinį pajėgumą ir gauti konsultacijas gautų rezultatų pagrindu. Vėliau visi buvo kviečiami į šiaurietiško ėjimo, bėgimo, mankštos ir kitas veiklas, kurias įgyvendino mobili specialistų grupė, lankiusi visas Lietuvos savivaldybes.
 
Visi užsiregistravę buvo apdovanoti www.sportobirza.lt 12 mėnesių nemokama video treniruočių naryste, dalyvavo „Audimo“ loterijoje. 

Antradienį vykęs renginys – vieno didžiausių Lietuvos masinio sporto istorijoje projekto dalis. Iš viso renginiuose dalyvavo apie 25 tūkst.  Lietuvos gyventojų. Projektas skirtas bendruomenių sveikatinimui lauko užsiėmimais, remiantis skandinavišku masinio sporto vystymo modeliu. Projektą finansuoja Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.