Į Šakius grįžo Žvaigždžių diena

zvaigzdziu dienaGruodžio 13 d. Šakių krepšinio lyga ir Šakių Jaunimo kūrybos ir sporto centras suorganizavo Žvaigždžių dienos šventę.

Nuotr. Rungčių nugalėtojams ir naudingiausiam varžybų žaidėjui buvo įteiktos atminimo statulėlės.

Joje dalyvavo ne tik Šakių krepšinio lygos komandų žaidėjai, bet ir žiūrovai „Karavano“ rungtyje.

Krepšininkai rungėsi tritaškių, dėjimų į krepšį rungtyse, o šventę vainikavo krepšinio varžybos tarp A ir B pogrupių geriausių žaidėjų rinktinių. Žvaigždžių rungtynes po sėkmingai sužaistos pabaigos laimėjo B pogrupio komanda rezultatu 77:80 (28:23, 21:16, 14:7, 14:34). Rezultatyviausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas Kriūkų komandos atstovas Adomas Stanaitis.
 
Tritaškių konkurso nugalėtoju tapo Marijus Užupis („Nova“), įgūdžių rungties nugalėtojas – Gytis Sutkus („Valjona“), oro karalius – Martynas Kriaučiūnas („Laivė“). Žiūrovų „Karavano“ rungties nugalėtojas – Robertas Balčius.

„Draugo“ inf.         

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.